Busy do Niemiec

Przewozy do Niemiec busem

Busy do Niemiec

Przewozy do Niemiec z Polski oraz  Polska Niemcy

Nasze busy do Niemiec to Państwa komfort i bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie.

Przewozy do Niemiec – CENY

Polska (Twój adres) – Niemcy (adres) lub trasa powrotna: od 350 PLN/85 EURO

Każdy bilet wyceniamy indywidualnie, w zależności od odległości.

Przewozy do Niemiec – PROMOCJE

Obiad w cenie biletu.

Każdy piąty przejazd z nami do Niemiec, Belgii i Holandii za 50% ceny

Inne kierunku przewozów busem: wynajem busów 

REZERWACJE/KONTAKT

e-mail: transport@toptravel.pl

telefon: +48 784 559 597

Busy do Niemiec przewozy Berlin

Przewozy do Niemiec busami

Przewozy busami do Niemiec odbywają się na zasadzie regularnych transportów grup na wielu trasach łączących miasta Polskie: Warszawę, Wrocław, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin z miastami Niemieckimi.

Bus zabiera do 8 pasażerów.   W przypadku grup zorganizowanych, jadących pomiędzy tymi samymi lokalizacjami, możliwa jest całkowita indywidualizacja trasy. Bezsprzecznie wyróżnia to naszą ofertę od przewozów regularnymi liniami autokarowymi czy pociągiem.

Przyjedziemy busem po Ciebie do Twojego domu, a potem odwieziemy pod wskazany adres w Niemczech

Jeśli jesteś zainteresowany przewozem grupy,  nie mogłeś trafić lepiej. Świadczymy usługę w systemie “door to door”, Ty wskazujesz interesujące Cię adresy, a my je realizujemy na uzgodnionych zasadach. W rezultacie oszczędzasz czas i pieniądze wykluczając przesiadki.

Flota nowoczesnych busów i autokarów

Top Travel to oczywiście flota nowoczesnych, zadbanych busów i autokarów renomowanych marek jak Mercedes. W konsekwencji, zapewnia nam to wysoką niezawodność i terminowość świadczonych przewozów, z minimalizacją ryzyka  nieplanowanych postojów.

Nasze  busy i autokary wyposażone są w klimatyzację i rozkładane fotele. W rezultacie podróż odznacza się wysokim poziomem komfortu.

Zawodowi kierowcy „zawodowych”, z dużym doświadczeniem i obyciem za granicą.

Godne uwagi jest nasza wieloletnia obecność na rynku od 1997 roku, która pozwoliła zbudować nam pozycję i zaufanie nie tylko wśród klientów, ale wyselekcjonować zespół najlepszych zawodowych kierowców, którzy w konsekwencji bezpiecznie dowiozą Państwa na miejsce.

Na zakończenie, warto podróżować z TOP TRAVEL

© Copyright - TOP TRAVEL Wynajem autokarów Warszawa; ul. Foksal 12/14, 00-366 Warszawa, mazowieckie | tel. +48 22 616 23 25, e-mail: transport@toptravel.pl| NIP: 113-182-39-03