Większość z nas staje przed tematem organizacji ślubu i wesela. To poważne przedsięwzięcie organizacyjne. Jednym z jego elementów jest wynajem autokaru na ślub i wesele. Poszukaliśmy na forach i zidentyfikowaliśmy częste pytania:

„zamyślonaaaaaaaaaa”:

ile kosztuje autokar na wesele? Dzwoniłam do firmy transportowej i powiedziano mi że koszt autokaru na wesele w Warszawie to ok 6tys.zł. Chciałam, żeby autokar czekał przy kościele i zawiózł gości na salę ok 25 km.a ok 4 rano przyjechałby odwieźć gości do domu,też ok 30 km.Powiedzcie czy takie są ceny.

„Babitek”

ja zaklepalam 2 autokary w warszawie.
wygladalo to tak, ze placimy:
– za kilometr (chyba ok 3pln)
– za wynajem (liczony jako czas, w tym postój pod kosciołem) 500pln/autokar za 4h

"Wiktoria29"

Znacie kogoś kto wynajmie busa w rozsądnej cenie do przewodu 30 weselników?

Cena ma znaczenie, ale przewijają się inne wątki, jak jakość obsługi, wygląd autokarów itd.

TOP TRAVEL oferuje wynajem autokarów na śluby i wesela w Warszawie i okolicach.

    • Oferujemy atrakcyjne ceny i nie jest to 6 tys złotych. Nasz cennik znajduje się tutaj.
    • Niektóre nasze autokary nie są brandowane. Mamy magnetyczne naklejki TOP TRAVEL, które na życzenie klienta można zdjąć. Dla Państwa potrzeb podstawiany piękny, elegancki , nowoczesny  i czysty autokar, który nie tylko zapewni komfort gościom, ale nie zeszpeci pamiątki w postaci zdjęć. Co więcej, doda prestiżu tym pięknym chwilom jakim są ślub i wesele. Liczba autokarów niebrandowanych  jest jednak ograniczona i są często zajęte z dużym wyprzedzeniem.

Zapraszamy do wynajmu autokarów na śluby, wesela i inne okoliczności w Warszawie i okolicach. Realizujemy również szereg innych usług transportowych w okolicach Warszawy, w Polsce i Europie.
Realizujemy również inne przewozy, zarówno okolicznościowe jak i dedykowane, jak transfery lotniskowe i biznesowe w Warszawie i okolicach, przewozy autokarowe po Polsce i Europie, wycieczki dedykowane. Nasze usługi „szyjemy na miarę”.
TOP TRAVEL – Wynajem autokaru na wesele Warszawa i wiele więcej.

TOPTRAVEL Luksusowe autokary Warszawa VDL